Školenia

Pre váš úspešný biznis

Perfektná lokalita v Poprade, štýlové priestory a profesionálne konferenčné služby, to sú dôvody, prečo je Hotel Sobota*** ideálnou voľbou pre školenie, seminár, prezentácie či výročné schôdze.

Ideálne priestory

Vyberte si z troch priestorov pre firemné podujatia. Reštaurácia, reštauračný salónik a Biznis salónik sú k dispozícii pre firemné podujatia do kapacity 80 osôb. Vo všetkých priestoroch je možné na školenie pripraviť konferenčné vybavenie (dataprojektor, plátno, flipchart).

Reštaurácia - Hotel Sobota***, Poprad - Tatry - Ubytovanie, reštauráciaKapacita Biznis Salónik Reštauračný salónik Reštaurácia
školské sedenie 24 30 40
kino sedenie 40 40 80
U sedenie 30 36
I sedenie 20 20 42
Cena za prenájom
Hodina 10 € 10 € 40 €
Deň 70 € 70 € 250 €
Školiaca technika
dataprojektor, plátno 25 €
flipchart 10 €

*Pozn. Reštaurácia: min. počet osôb 40 a prenájom min. na 4 hodiny.

Menu a coffee breaky na mieru

K dispozícii je pre vaše firemné podujatie aj naša kuchyňa. Radi vám pripravíme servírované menu či občerstvenie formou Coffee breakov. Radi vám pripravíme menu pre vaše podujatie na mieru.

Coffee Break - Firemné podujatia - Hotel Sobota*** - Poprad, Tatry - Ubytovanie, reštauráciaÚspech aj v detailoch

V Hoteli Sobota*** myslíme na každý detail. V celom hoteli je WiFi pripojenie, priestranné parkovisko sa postará o pohodlný príjazd a v prípade potreby je aj možnosť zvýhodneného ubytovania pre účastníkov podujatia.

Izby - Hotel Sobota***, Poprad - Tatry - Ubytovanie, reštauráciaPodujatie na mieru

Radi vám pripravíme cenovú ponuku na mieru vášho podujatia. Neváhajte sa na nás obrátiť s tradičnými či špeciálnymi požiadavkami, odpovieme vám čo najskôr.

Napíšte nám