Firemné večierky

Oslavujte úspechy tímovo!

Odmeňte zamestnancov či obchodných partnerov nezabudnuteľným večierkom! Štýlové priestory Hotela Sobota*** sú vám k dispozícii pre vianočné či tematické večierky plné zábavy, skvelého jedla a atmosféry!

Reštaurácia - Hotel Sobota***, Poprad - Tatry - Ubytovanie, reštaurácia

Firemná párty roka

Využite priestory našej reštaurácie, letnej terasy / zimnej záhrady či Biznis salónika pre štýlovú párty! Hotel Sobota*** je ideálne miesto pre večierok pre 80-100 ľudí spolu s parketom pre všetkých kolegov, ktorí milujú tanec. Radi vám pripravíme slávnostné menu či delikatesy formou švédskych stolov a k dispozícii je aj hotelový bar.Nezabudnuteľné tematické večierky

Fantázii sa medze nekladú. Podčiarknite výnimočnosť večierka výberom témy. Retro, Holywood či karaoke večer, radi vám pomôžeme s organizáciou až do detailov.

Tematické firemné a vianočné večierky - Hotel Sobota*** Poprad, Tatry - Ubytovanie, reštauráciaIzby - Hotel Sobota***, Poprad - Tatry - Ubytovanie, reštaurácia

Výhodné ubytovanie

Využite možnosť zvýhodneného ubytovania pre skupiny. Celková ubytovacia kapacita hotela je 56 lôžok. Priestranné parkovisko a WiFi pripojenie v celom hoteli, u nás budete spokojní v každom ohľade.Zorganizujte firemnú párty roka!

Napíšte nám a my vám radi pripravíme ponuku na mieru!

[contact-form-7 id=”328″ title=”Kontaktný formulár”]

 Hotel SOBOTA zatvorenýZatvorené - koronavirus COVID-19 | Hotel Sobota*** Poprad-Tatry
/#moove_gdpr_cookie_modal