Pre vášho obdchodného partnera

Hotel Sobota*** je veľmi obľúbené miesto obchodných stretnutí v Poprade. Príjemné prostredie reštaurácie, profesionálny personál a množstvo detailov poteší vás i vášho obchodného partnera.

Lebo biznis chutí

Spojte obchodné stretnutie s vynikajúcim obedom či večerou u nás v Hoteli Sobota***. V prípade dostupnosti pre väčšie obchodné obedy radi oddelíme reštauračný salónik od reštaurácie a vy si môžete v kľude vychutnať obchodný obed v súkromí. V Hoteli Sobota*** vás potešíme aj priestranným parkoviskom a WiFi pripojením v celom hoteli.

Knuckle steak s horčicovou omáčkou, pečené zemiaky | Hotel Sobota*** - Poprad, Tatry - Ubytovanie, reštauráciaIzby - Hotel Sobota***, Poprad - Tatry - Ubytovanie, reštaurácia

Skvelé ubytovanie na služobke
v Poprade

Tichá lokalita Spišskej Soboty je ideálnym miestom pre ubytovanie počas služobnej cesty v Poprade. Priestranné parkovisko priamo pred hotelom poteší už pri príchode. Na výber máte jedno alebo dvojlôžkové izby s vlastnou moderne zariadenou kúpeľňou. WiFi pripojenie je dostupné v celom hoteli. Radi výjdeme v ústrety Vašim ďalším požiadavkám, od skorých raňajok či neskorej večere.

Izby

Prosím, v prípade záujmu zvýhodnených cien ubytovania pre častých hostí alebo požiadaviek ohľadom obchodných stretnutí nás neváhajte kontaktovať.

[contact-form-7 id=”328″ title=”Kontaktný formulár”]

 Hotel SOBOTA zatvorenýZatvorené - koronavirus COVID-19 | Hotel Sobota*** Poprad-Tatry
/#moove_gdpr_cookie_modal