Teambuilding

Utužte tímového ducha pod Tatrami

Vyberte sa s celým kolektívom na fantastický teambuilding do Popradu! Spojte tímové aktivity v horách či vo vode s večierkom či programom v Hoteli Sobota***.

Výhodné ubytovanie

Skvelá lokalita Hotela Sobota*** je tým pravým štartovacím bodom za novými spoločnými zážitkami. K tímovému podujatiu vám vieme “pribaliť” zvýhodnené ceny ubytovania a stravovania. Priestranné parkovisko, WiFi pripojenie v celom hoteli a ďalšie veľké i malé detaily, o ktoré sa radi postaráme.

Izby - Hotel Sobota***, Poprad - Tatry - Ubytovanie, reštaurácia

Priestory hotela, reštaurácia, letná terasa či biznis salónik sú ideálne aj pre školenia či večerné tímové posedenia. Celková ubytovacia kapacita hotela je 56 lôžok. Radi vám tiež pomôžeme aj s organizáciou jednotlivých aktivít. Inšpirujte sa našimi tipmi!Vysoké Tatry - turistika, lanovky, výlety - Hotel Sobota***, Poprad - Ubytovanie, reštaurácia

Zážitky v Tatrách

Vyberte sa na spoločnú turistiku či lyžovačku, zábava na čerstvom horskom vzduchu je to pravé orechové pre teambuilding v Tatrách! Vynikajúcim cieľom je jedna z horských chát. Odmenou za spoločný výstup sú dych-vyrážajúce výhľady na nádheru Tatier, ktoré chutia ešte viac v sprievode poctivej tatranskej polievky či občerstvenia z chaty. Náš tip – Chata pri Zelenom plese (“Brnčalka”).

Výhľady si užijete aj z pohodlia lanoviek – po celý rok sa môžete nechať vyviesť až na sám vrchol Lomnického štítu. Vysoké Tatry v sebe skrývajú mnoho aktivít, od tradičnej lyžovačky, sánkovačky, cykloturistiky aj po nové či adrenalínové aktivity. Radi vám pomôžeme s organizáciou.Oddych vo vode

Skvelým tipom na teambuilding je tiež zábava vo vode. Len 8min peši od Hotela Sobota*** sa nachádza AquaCity Poprad, termálne vodný park s celoročne otvorenými tobogánmi. Naši hostia si AquaCity Poprad užívajú so špeciálnou 20% zľavou. Zábavu vo vode so zľavami si môžete užiť aj v neďalekom Thermal Parku Vrbov, kde vás poteší 10% zľava.

Aquacity Poprad - Hotel Sobota***, Poprad-Tatry - Ubytovanie, reštauráciaTATRA TEA exkurzia

Vydajte sa na cestu do zákulisia výnimočného nápoja spod Tatier, TATRATEA Tatranského čaju. Na exkluzívnom výlete pre vašu partiu spoznáte príbeh srdca, na ktorom stojí tento legendárny tatranský drink. Súčasťou exkurzie je tiež občerstvenie a degustácia vybraných druhov TATRATEA a miešaných drinkov.Spoločné zážitky pod Tatrami

Pre viac informácií a konkrétnu cenovú ponuku nás, prosím, kontaktujte. Radi vám pomôžeme s podujatím “na mieru”, s tipmi i s organizáciou.

[contact-form-7 id=”328″ title=”Kontaktný formulár”]

 Hotel SOBOTA zatvorenýZatvorené - koronavirus COVID-19 | Hotel Sobota*** Poprad-Tatry
/#moove_gdpr_cookie_modal