Reštaurácia

Objavte gurmánske zážitky pod Tatrami

Srdečne vás pozývame prísť si vychutnať zážitky na tanieri. Každé jedlo je u nás plné chutí a príbehov, pripravené s láskou z čerstvých a lokálnych surovín. Zavítajte k nám na denné menu, vynikajúcu večeru či len tak na kávičku a niečo sladké pod zub.

Počas roka vás tiež pozývame na špeciálne sezónne menu – Jarné špeciality, Kačacie hody a omnoho viac. Naši šikovní kuchári sa o vás radi postarajú aj pri špeciálnych príležitostiach, svadbách, oslavách či firemných akciách.

Knuckle steak s horčicovou omáčkou, pečené zemiaky | Hotel Sobota*** - Poprad, Tatry - Ubytovanie, reštaurácia

Vášeň pre výnimočné jedlo

Kulinárske špeciality sú jedným z hobby majiteľa nášho hotela, pána Mačáka. Aj preto v našom jedálnom lístku nájdete aj jedlá priamo z jeho kuchyne.

“Veľmi rád objavujem výnimočné chute na cestách po svete i Slovensku. Dokonalé zážitky z jedla a výber toho najlepšieho vám radi prinášame aj u nás v Hoteli Sobota***.”


Róbert Mačák st.
majiteľ

Filet z kapra na pečenej koreňovej zelenine | Hotel Sobota*** - Poprad, Tatry - Ubytovanie, reštaurácia

Denné menu

Každý týždeň vám prinášame čerstvé denné menu so špecialitami na každý deň. Tak, ako à la carte, aj denné menu staviame na lokálnych surovinách pre zážitok aj z obeda počas pracovných dní.

Aktuálne denné menu na tento týždeňÀ la carte

Príďte ochutnať kulinárske špeciality z nášho à la carte menu. Starostlivo vyberané suroviny a precízna príprava sa odráža na našom jedálnom lístku, kde si svoje nájdé každý gurmánsky jazýček.

À la carte menu  Nápojový lístok 

Hotel Sobota*** - Poprad, Tatry - Ubytovanie, reštauráciaVínna Karta - Hotel Sobota***, Poprad-Tatry, Ubytovanie a reštaurácia

Vínna karta

Ku kvalitnému jedlu patrí kvalitné vínko. V našej ponuke vám ponúkame špičkové vína ku každej príležitosti. Radi vám poradíme a pomôžeme s výberom.

Vínna karta

Hotel SOBOTA zatvorenýZatvorené - koronavirus COVID-19 | Hotel Sobota*** Poprad-Tatry
/#moove_gdpr_cookie_modal