Svadby

Najkrajší deň života

Užite si deň D v Hoteli Sobota***. Štýlové priestory, vynikajúca gastronómia, viac ako 10 rokov skúseností s organizáciou svadieb a príjemný a profesionálny personál sú pripravení sa o vás postarať aj v dôležité momenty.

Štýlové priestory

Hotel Sobota*** je obľúbeným hotelom pre svadby v Poprade i okolí. Dizajnové priestory reštaurácie sú ideálne pre svadby s počtom hostí 80-90. Z reštaurácie sa dá priamo prejsť aj na Letnú terasu / Zimnú záhradu, ktorá vie byť veľmi príjemnou súčasťou svadobného aranžmá. Svadobčania ocenia perfektnú lokalitu v Poprade a tiež priestranné parkovisko pre osobné autá či autobus.

Svadby v Hoteli Sobota*** - Poprad, Tatry



Kačacie hody | Hotel Sobota*** - Poprad, Tatry - Ubytovanie, reštaurácia

Láska ide cez žalúdok

Radi vám pomôžeme s výberom svadobného menu. Tradičné špeciality či unikátne kulinárske recepty sú nám rovnako blízke. Veľmi radi tiež vyhovieme diétnym požiadavkám hostí s bezlepkovými či vegetariánskymi variantami.

Svadby v Hoteli Sobota*** - Poprad, Tatry

Rovnako ústretový a kreatívny je náš prístup aj pri výbere menu večerných švédskych stolov či drobného občerstvenia. K dispozícii je tiež bar Hotela Sobota*** so starostlivo vyberaným sortimentom kvalitných vín, čapovaných pív a nápojov.



Myslíme aj na detaily

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam so svadbami vieme tiež pomôcť aj s organizáciou. Možnosť výhodného ubytovania priamo v hoteli ocenia ako mladomanželia, tak i svadobčania.

Svadby v Hoteli Sobota*** - Poprad, Tatry

Každá svadba je jedinečná. Neváhajte nás kontaktovať, radi vám zodpovieme na všetky otázky – osobne, telefonicky alebo aj cez kontaktný formulár nižšie pod galériou.



Výber zo svadieb  v Hoteli Sobota***

 

[contact-form-7 id=”553″ title=”Kontaktný formulár Svadby”]



Hotel SOBOTA zatvorenýZatvorené - koronavirus COVID-19 | Hotel Sobota*** Poprad-Tatry
/#moove_gdpr_cookie_modal