Aquaparky a vodná zábava

Na dovolenku pod Tatrami si treba plavky pribaliť v každom ročnom období. Krása slovenskej prírody sa v našom regióne premieta aj do vodnej zábavy v termálnych kúpaliskách s celoročnou prevádzkou. Naši hostia si aqua zábavu užívajú s krásnymi zľavami.

Aquacity Poprad - Hotel Sobota***, Poprad-Tatry - Ubytovanie, reštaurácia

Aquacity Poprad

Len 8 minút peši od Hotela Sobota*** sa nachádza obľúbený svet vodnej zábavy. 13 vonkajších a vnútorných bazénov dopĺňajú ďalšie atrakcie. Relax pri vode si v Aquacity užijete počas celého roka. Naši hostia majú v Aquacity 20% zľavu.

Thermal Park Vrbov - zľavy pre hostí Hotela Sobota***

Thermal Park Vrbov

Celoročné kúpalisko s minerálnou vodou sa od hotela nachádza len necelých 20min autom. Blahodárne účinky minerálnej vody dopĺňajú aj ďalšie vodné a športové atrakcie, Vrbov je skvelou destináciou pre malých aj veľkých. Hostia Hotela Sobota*** majú v Thermal Parku Vrbov zľavu 10%.

AquaFun park Veľká Lomnica - zľavnené vstupné pre hostí Hotela Sobota***

AquaFun Park Veľká Lomnica

Výhľady na Tatry z bazéna si môžete v lete užiť aj vo Veľkej Lomnici. Cesta autom do AquaFun parku trvá len 15min. Počas letnej sezóny sa môžete vyšantiť v bazénoch či ďalších atrakciách. Naši hostia majú v AquaFun parku nasledovné zľavy:

Celodenný vstup Vstupné hostí Hotela Sobota***
Dospelý 12 € 6 €
Dieťa 8 € 4 €
Dieťa do 100cm 1 €

 Hotel SOBOTA zatvorenýZatvorené - koronavirus COVID-19 | Hotel Sobota*** Poprad-Tatry
/#moove_gdpr_cookie_modal